O nas

Założycielami naszej Akademii, która powstała w 2014 roku byli: Magdalena Osłowska, Maciej Osłowski oraz Daniel Skowroński. Po kilku miesiącach do zespołu dołączył Radosław Szabłowski, który w tym samym czasie w Baninie prowadził treningi piłki nożnej dla najmłodszych. W ten sposób powstał zespół pasjonatów, którzy wspólnie zaczeli tworzyć Akademię Piłkarską w Baninie.

Naszym głównym celem jest wychowanie młodzieży przez sport oraz szkolenie młodych sportowców już od 4-tego roku życia w oparciu o najwyższe standardy europejskie gdzie priorytetowym celem w początkowych latach treningu, jest indywidualny rozwój każdego zawodnika, a nie osiąganie wyniku całego zespołu. Wszystkim dzieciom stawiającym pierwsze kroki w naszej Akademii stwarzamy możliwość rozwoju fizycznego i realizacji swoich sportowych pasji. Zajęcia mają za zadanie zachęcić dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Trenerzy prowadzący treningi to byli zawodnicy trójmiejskich klubów m.in. takich jak Lechia Gdańsk, Arka Gdynia czy Bałtyk Gdynia. Wszyscy posiadają przygotowanie praktyczne oraz merytoryczne w zakresie szkolenia młodzieży i dzieci.

Serdecznie zapraszamy dzieci na treningi piłki nożnej.

Trenerzy Akademii Piłkarskiej Banino

Trenerzy
Magdalena
Osłowska

Magdalena Osłowska - pedagog, nauczyciel wczesnego zintegrowanego nauczania, animator sportu. W akademii zajmuje się prowadzeniem biura, wszystkimi sprawami organizacyjnymi oraz marketingiem i płatnościami. Jest jednym z założycieli Akademii Piłkarskiej Banino.

Maciej
Osłowski

Maciej Osłowski - ur. 09.04.1988r. w Gdańsku. Absolwent szkoły w Baninie. W wieku 7 lat zaczął trenować piłkę nożną. Wychowanek Lechii Gdańsk, z którą był w Ekstraklasie. W pierwszej drużynie Lechii debiutował w 2008r w wieku 20lat. Następnie grał w Dolcanie Zabki (1liga), Kaszubia Kościerzyna(3liga), Polonia Gdańsk(3liga), Gryf Wejherowo (2liga). Obecnie gra na hali w UG Gdańsk w futsal ekstraklasie. Licencjonowany trener UEFA B. Jego największym marzeniem było stworzenie własnej szkółki piłkarskiej gdzie może szkolić dzieci i młodzież. Swoja pasje w pełni realizuje tworząc Akademie Piłkarską Banino gdzie jest trenerem prowadzącym roczniki 2008 i 2011, oraz koordynatorem pozostałych grup. Telefon: 692-762-688, e-mail: m.oslowski@apbanino.pl

Radosław
Szabłowski

Radosław Szabłowski – ur. 04.02.1977r w Gdańsku. Wychowanek Bałtyku Gdynia, w którym w 1994r debiutował w wieku 17 lat w ówczesnej II lidze. Grał także m.in. w Arce Gdynia. Na boisku występował na pozycji środkowego lub bocznego pomocnika. Brązowy medalista Pucharu Michałowicza z młodzieżową Reprezentacją Województwa Pomorskiego. Zawodnik szerokiej kadry Reprezentacji Polski U-15 i U-16 u trenera Andrzeja Zamilskiego. Brązowy medalista ekstraklasy futsalu z zespołem Holiday Życie Chojnic. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego oraz licencjonowany trener UEFA B. Swoją pasję do piłki realizuje w pracy z dziećmi oraz młodzieżą co sprawia mu ogromną radość. Jest współwłaścicielem Akademii Piłkarskiej Banino, trenerem prowadzącym roczniki 2009 i 2010 oraz koordynatorem pozostałych grup. Telefon: 606-608-760, e-mail: r.szablowski@apbanino.pl

Patryk
Wojciechowski

Mateusz
Jurczak

Grzegorz
Dziadek